3D Návrhář kanceláří3D Návrhář kanceláří

V poptávkovém seznamu nejsou žádné položky.

0,- KčCena celkem:
Office ProOffice ProKancelářské židle a doplňky

OFFICE PRO představuje kancelářské židle a další kancelářské doplňky.

Jít na web
ExnerExnerManažerský nábytek

Značka EXNER je značkou reprezentativního kancelářského nábytku.

Jít na web

Kancelářské stoly UNI - Čisté linie a jednoduchá konstrukce

Kancelářské stoly UNI

  • Skryté vedení kabeláže
  • Celokovová podnož
  • Úsporný systém řetězení

Pracovní desky

Pracovní desky stolů řady HOBIS Uni tvoří jednoduché rovné linie. Pro zajištění co nejvyššího komfortu jsou v nabídce i rohové pracovní stoly s ergonomicky tvarovanými deskami, které odpovídají normě ČSN EN 527–1.

Pracovní deska stolu má tloušťku 25 mm a je vybavena 2 mm ABS hranou, která stoly pomáhá chránit před poškozením. O kabely od PC či stolní lampy se postará praktická průchodka, která kabely jednoduše svede pod desku, kde si s nimi poradí chytře zkonstruované držáky. Budete tak mít jistotu, že se kabely nezapletou a nebudou vám překážet při práci.

Konstrukce stolů splňuje vysoké nároky na kvalitu a ergonomii (ČSN EN 527–1) a odpovídají tak normám ČSN EN 527–2, ČSN 910001, ČSN 910100, ČSN EN 12521 a ČSN EN 15372.

Podnože

Kovová podnož se skládá z nohou vyrobených ze čtyřhranného profilu 50 × 50 mm a spojovacích dílců, které mají průřez 40×20 mm. Dohromady tvoří pevnou, samonosnou podnož.

Nohy jsou osazeny výškovou rektifikací, která vám v případě nerovnosti podlahy umožní dorovnat stůl až o 15 mm. V nabídce stolů Uni jsou také tzv. zdvojené podnože, kdy jedna podnož tvoří základ pro 2 protilehlá pracovní místa. Tímto řešením získáte, oproti klasickým dvěma stolům, značnou úsporu.

Možnost velkorysého rozšíření pracovní plochy nabízí tzv. řetězení. To je boční napojení stolů, při kterém vznikne pracoviště ve tvaru L. V místě spoje se nepoužije noha, a tím je pro vás zajištěn volný prostor pro nohy pod oběma stoly.

Možnost připojení řetězících stolů mají stoly US (USD, UJ) 1600 a 1800.

Úsporu pro vás znamená možnost podélného řetězení, které využijete v případě sestavy více stolů vedle sebe. První stůl v řadě je standardní a k němu se napojuje další. V místě napojení není třeba nohy, takže čím více stolů se na sebe napojuje, tím větší je vaše úspora (obr. str. 17).

Montáž

Řada HOBIS Uni nabízí celkem 40 prvků. Velmi jednoduchá montáž je nespornou výhodou této stolové řady. Efektivitu dopravy do vaší kanceláře zajišťují dodávky jednotlivých dílů stolu, které jsou bezpečně zabaleny. Součástí každého balení je také přehledný návod.

UNI

UNI_Retez